Ubytovanie pre našich klientov

Aj po cvičení v našom centre chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma. Pre klientov, ktorí k nám prichádzajú z rôznych kútov Slovenska, máme pripravené ubytovanie apartmánového typu                      v dvojizbovom bezbariérovom byte na prízemí obytného panelového domu, ktorý sa nachádza v tichej lokalite. Apartmán pozostáva z dvoch samostatných izieb, pričom každá disponuje 3 lôžkami (1 x manželská posteľ + 1 x jednolôžko). Samozrejmosťou je kompletne vybavená kuchyňa, vrátane kuchynského riadu či umývačky. V kúpeľni je klientom k dispozícii práčka. V apartmáne je možnosť pripojenia k WiFi sieti.

 

Byt sa nachádza 800 metrov od nášho rehabilitačného centra, čo predstavuje pešou chôdzou asi 12 minút. Cestou do Centra Natália prechádzate priamo cez centrum mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. Vyhľadávanou lokalitou v Hlohovci je nádherná zámocká záhrada, ktorá je obľúbeným miestom na trávenie voľného času a prechádzky https://www.hlohovec.sk/zamocky-park.html

autor fotografie: Forest23 

Pre klientov, ktorí uprednostňujú hotelovú formu ubytovania, ponúkame možnosť ubytovania v Hoteli Jeleň v bezbariérových izbách na prízemí (vo dvore) za zvýhodnené ceny. Hotel sa nachádza priamo v centre mesta a je vzdialený od nášho rehabilitačného centra 350 m čo je pešou chôdzou asi 5 minút. Pre bližšie informácie o ubytovaní v Hoteli Jeleň kontaktujte prosím priamo recepciu hotela https://hoteljelen.sk/ a nezabudnite ich informovať, že ste klientmi nášho centra:).